FEEDING OUR BRAINS - FUELING OUR FUTURE!
{"id":1398925426786,"title":"Lab\/Supply Fee","handle":"lab-fee","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eThe lab\/supply fee is $50 per class and covers all science labs, IXL math access, art and cooking supplies, and copying costs.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","published_at":"2018-07-25T14:35:35-04:00","created_at":"2018-07-25T14:42:00-04:00","vendor":"The H.U.B.","type":"","tags":[],"price":5000,"price_min":5000,"price_max":5000,"available":true,"price_varies":false,"compare_at_price":null,"compare_at_price_min":0,"compare_at_price_max":0,"compare_at_price_varies":false,"variants":[{"id":29425317740642,"title":"Default Title","option1":"Default Title","option2":null,"option3":null,"sku":"","requires_shipping":false,"taxable":false,"featured_image":null,"available":true,"name":"Lab\/Supply Fee","public_title":null,"options":["Default Title"],"price":5000,"weight":0,"compare_at_price":null,"inventory_management":null,"barcode":""}],"images":["\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0014\/9703\/8946\/products\/666b5a8ff5b404a72e5eeab87a06169c_46a13a85-d5e0-43d3-84ed-6bf74c9a6816.jpg?v=1532607326"],"featured_image":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0014\/9703\/8946\/products\/666b5a8ff5b404a72e5eeab87a06169c_46a13a85-d5e0-43d3-84ed-6bf74c9a6816.jpg?v=1532607326","options":["Title"],"content":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eThe lab\/supply fee is $50 per class and covers all science labs, IXL math access, art and cooking supplies, and copying costs.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e"}

Lab/Supply Fee

Product Description

The lab/supply fee is $50 per class and covers all science labs, IXL math access, art and cooking supplies, and copying costs.

Maximum quantity available reached.

Related Products